1

Doktor Önüğü

Doktor önlüğü ürünlerimizde, esen forma markamıza ait bir çok model ve seçenek mevcuttur. Üretmiş olduğumuz tüm formalarımızda bir standart olan; rahatlık özelliği, doktor önlüklerimizde de ön plana çıkmaktadır. Kadın doktor önlüğü modellerimizin, müşterilerimiz tarafından çok sevilip tercih edilmesinin başlıca sebebi; doktor önlüğü modeli tasarımlarımızda saklı. Erkek ve kadın doktor önlüğü olarak ana iki kategoride üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz başlıca doktor önlüğü modelleri; hakim yaka doktor önlüğü, ceket yaka doktor önlüğü, klasik yaka doktor önlüğü, kısa kol doktor önlüğü, uzun kol doktor önlüğü, kısa ve uzun doktor önlüğü olarak sıralanabilmektedir.

 

Doktor Önlüğü Fiyatları

Esen forma olarak üretmiş olduğumuz doktor önlükleri, farklı model, desen, renk ve fiyat seçeneklerine sahiptir. Ekonomik seri doktor önlüklerimizi tercih eden tüm müşterilerimiz, önlüklerini uzun süre sorunsuz olara kullanabilmektedir. Doktor önlüğünü fiyatlarını etkileyen başlıca unsur; kullanılan kumaş kalitesidir. Esen forma, üretimini gerçekleştirmiş olduğu tüm doktor önlüklerinde standart olarak alpaka kumaş kullanmaktadır. Doktorlar tarafından sıklıkla tercih edilen önlük renklerinin başında beyaz doktor önlüğü gelmektedir. Doktorlarımız meslekleri sebebiyle yoğun, stresli ve tempolu çalışmaktadırlar. Gün içerisinde ki çalışma tempolarına uyum sağlamak, kendilerini rahat hissetmeleri ve performanslarını yüksek tutmak için giymiş oldukları dokton önlüklerinin rahat  ve kullanışlı olması büyük önem arz etmektedir. Tercih etmiş oldukları doktor önlüklerinin kaliteli ve kullanışlı olması kadar ucuz fiyatlı olması da önlük alternatifleri arasında seçim sebebi olmaktadır. En çok tercih edilen, beyaz doktor önlüğü, firmamız tarafından ana kategori ürünü olmakta ve fiyat / performans açısından ön plana çıkmaktadır.

Doktor kıyafeti olarak ta bilinen önlük modellerin de standar olarak 3 adet cep yer almaktadır. Etek boyu olarak tabir edilen sağ ve sol bölümlerde 2 adet, sol göğüs üstünde de 1 adet cep bulunmaktadır. Bu cepler, doktorların günlük ihtiyaç duyduğu; kalem, not ve özel ürünlerini koyabileceği seşiklde kullanışlı ve dayanıklı olmak zorundadır. Doktor kıyafetlerinin uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi, üretimi esnasında kaliteli alpaka kumaş kullanmakla doğru orantılı olmakla birlikte, yıkama talimatlarına uygun yıkamak ve ütü uygulamakla da alakalıdır. Kaliteli bir doktor kıyafeti kullanım süresi içerisinde kendisini belli etmektedir. Uzun süre kullanımda dahi pamuklanmaması ve renginin ton kaybetmemesi gibi özellikler, doktor kıyafetinin kalitesiyle birebir doğru orantılı olmaktadır.

Kişiye Özel Doktor Önlüğü

Kişiye özel doktor önlüğü, kullanıcı tercihi doğrultusunda kişiselleştirilmiş renk, desen, özel yazı ve farklı boyutlarda ki doktor kıyafetidir. Doktorların çalışmış olduğu kurum ya da özel muayenehanelerinde, kendi istekleri doğrultusunda veya kurumun belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak üretimi yapılan önlükleri, kişiye özel doktor önlüğü olarak nitelendirebiliriz. Doktor elbiselerinde en sık tercih edilen ekstra özellik; doktorun isminin nakış olarak önlüğün sol üst cebine yazılmasıdır. Örneklerle anlatmak gerekirse; Prof. Dr. , Doç. Dr. ya da Dr. ünvanı başa gelerek sonraki sıraya ilgili doktorun ismi yazılmaktadır. İsim dışında tercih edilen diğer özelleştirmeleri, önlük boyu, kesimi ve rengi gibi özellikler oluşturmaktadır. Esen formanın satışa sunmuş olduğu doktor elbisesi modellerini eczacılar, veteriner hekimler, gıda üretim firmaları, yemekhanelerin ilgili personelleri de tercih etmektedir. Beyaz doktor önlüğü, renk ve yapısı itibariyle temizliği, sterilizasyonu temsil etmesi sebebiyle farklı sektörlerde de kullanılabilmektedir.

Satışa sunmuş olduğumuz standart doktor elbesisi dışında; kişiye özel doktor önlüğü olarak; ceket yaka, hakim yaka, uzun kol, kulplu önlük, klasik yaka uzun kol gibi özelleştirilebilir önlükler de bulunmaktadır. Doktorların kendi tarzını yansıtacak şekilde tasarlanabilen önlükler, yaz aylarında kullanım ve rahatlık sağlaması için kısa kol doktor önlüğü olarak tercih edilmektedir. Kısa kol doktör önlüğü, kumaşı itibariyle de daha rahat nefes alabiliryapıda ve daha esnektir. Uzun kol doktor önlüğü modelleri daha çok kış aylarında tercih edilmektedir. Kumaş dokusu, diğer önlük çeşitlerine göre daha sık dokunmuş ve daha kalın olabilmektedir. Aynı özelliğe sahip önlükleri öğretmenlerde tercih edebilmektedirler. Son yıllarda tercih edilen kişiye özel doktor önlüğü alternatifleri arasında en sık görülen; renkli doktor önlükleri olmaktadır. Bu renklerin başında; mavi, mor, yeşil, kırmızı, bordo ve hastane yeşili renkleri gelmektedir. Çocuk doktorları, önlük tercihlerini hasta grubu çocuklar olduğu için daha çok renkli ve desenli doktor önlüklerinden yana kullanmaktadırlar. Hastanelerin çocuk poliklinikleri bölümlerinde görebileceğimiz çocuk çizgi film karakterleri, çocukların daha rahat doktorla iletişim kurmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Aynı sebepledir ki çocuk desenli doktor önlüğü, renkli doktor önlüğü ve desenli doktor kıyafetkeri alternatif olarak tercih sebebidir.

Öğretmen önlüğü olarak ta bilinen bu kıyafetler, günlük öğretmen giysisi üzerine giyilmekte ve okulda olulabilecek herhangi bir leke, toz, tebeşir tozu gibi deformeleri önleyebilmektedir. Öğretmen önlüğü modelleri ve çeşitleri için, sayfamızın ilgili kısmında ki ürün çeşitlerini de kontrol edebilirsiniz.

Veteriner önlüğü ve veteriner kıyafeti olarak ta tercih edilen önlük modelleri, aynı önlük grubunda yer almaktadır. Erkek veteriner önlüklerinin daha bol yapıda olması hem kalıp olarak hem de rahatlık olarak ekstra bir avantaj sağlamaktadır. Veteriner önlük kategorisinde, alternatif tercih olarak ta hayvan desenli önlükler ya da renli önlükler sıralanabilmektedir. Kadın veteriner kıyafetleri içerisinde bir standart olan veteriner önlüklerinde öne çıkan belirgin özellik ise daha dar kesim yapısında ve kısa kol - uzun kol önlükler gelmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR