Ödeme

 

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

 

Maalesef hayır :( , kapıda ödeme seçeneğinde, kargo firmalarının uygulamış olduğu fiyat farkları ve bu gibi benzer problemler sebebiyle 'Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. ' Fakat, Esen formadan satın aldığınız tüm ürünleri, koşulsuz iade-iptal seçeneğiyle iade-iptal edebilir, iade kredi kartı veya havale seçenekleriyle ödemenizi hızlı bir şekilde iade alabilirsiniz.

 

 

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Evet, dönemsel olarak bankaların uygulamış olduğu taksit kampanyaları ile kredi kartına taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sepetinizde taksit sınırlaması veya yasağı olan bir ürün yok ise alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz, size uygun olan kredi kartı taksit seçenekleriyle 2, 3, 6, 9 taksit olarak ürününüzü satın alabilirsiniz.

 

 

Kredi kartımı kaydediyor musunuz?

 

Hayır, kart bilgileriniz kayıt edilmiyor. Kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmamaktadır. Güvenle ürününüzü satın alabilirsiniz.

 

 

Havale ile ödeme yapabilir miyim?

 

Evet, Esen Forma'nın resmi banka hesaplarına havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz için tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR