1 2 3 >

Tek alt forma

Tek alt formalar, Esen formanın takım olarak üretmiş olduğu forma grubunun, yalnızca alt forma pantolon olarak kullanıcı tarafından tercih edilmesidir.

Firmamız üretimini yapmış olduğu tüm tıbbi giyim, medikal giyim ve forma gruplarının takım olarak satışını gerçekleştirdiği gibi, müşteri ihtiyacı doğrultusunda tek alt olarak ta satışını gerçekleştirmektedir.

 

Likralı tek alt forma

Cerrahi formalarda, giysi kalitesini belirleyen başlıca unsurlar arasında kumaş kalitesi gelmektedir. Bir alt formanın ya da üst formanın uzun ömürlü olması kullanım şekli, uygun derecede yıkama gibi durumlarla birlikte dikim ve tasarımıyla da ilgilidir. Likralı kumaş ile üretilen tek alt formalar, kullanım esnasında ki rahatlık ve uzun ömürlü kullanım sağlaması amacıyla tercih edilmektedir. Likralı tek alt formaların birden fazla renk ve tasarım çeşidi bulunmaktadır. Standardı itibariyle yanlarında 2 adet cep ve arka kısmında 1 adet cep bulunmakla birlikte, kullanıcı talep ve isteği doğrultusunda formanın yan bacak kısımlarına 2 adet cep te konulabilmektedir. Böylelikle tek alt pantolon formadan maksimum verim alınmış olmaktadır. Likralı tek alt formalarımız, kumaşının özelliği olarak çift yönlü ve tek yönlü likra özelliği ile de 2 sınıfa ayrılmaktadır. Çift yönlü likralı pantolonların esneme özelliği tek yönlü yapıdaki kumaşlara göre daha fazladır. Sağlık çalışanlarının yoğun görevleri esnasında likralı tek alt pantolon tercih etmeleri menfaatlerine olacaktır.

Kadın tek alt formalar, kumaş kesim ve genişlik açısından diğer gruplara göre daha dar ve estetik olarak üretilmektedir. Erkek tek alt forma pantolonlar ise daha geniş kesim ve kalıp kullanılmaktadır.

 

Neden tek alt forma tercih edilmelidir ?

Müşterilerimizin, likralı tek alt forma, hemşire tek alt forma gibi ürünleri tercih etmelerinin başlıca sebebi; kullanmış oldukları tek üst formalara kombin yapmak ve üst forma grubuna nazaran, alt forma grubunun daha erken yıpranması ve kullanılamaz hale gelmesi olarak sıralanabilmektedir. Bu durum sonucunda kullanıcılar, formalarını takım olarak değiştirmek yerine, sadece yıpranmış, kullanılamaz hale gelen formaların tek alt ya da tek üst kısımlarını değiştirmek istemektedirler. Böyle durumlarda, kullanıcının yapması gereken, Esen forma internet sayfasına girerek, onlarca model ve tasarımdan kendisine uygun olanı seçmek ve sipariş vermek olacaktır.

 

Tek alt forma seçenekleri nelerdir ?

Tek alt olarak seçilebilecek ürünler; hemşire tek alt forma, kadın tek alt forma, erkek tek alt forma, doktor tek alt forma, cerrahi takım tek alt forma, ameliyathane tek alt forma, likralı tek alt forma, terikoton tek alt forma ve diğer sektör ürünleri olarak; veterinerlaborant, diş hekimi, catering (yemek üretim) firması ve diğer imalat sektörleri tek alt forma ürünleri olarak sıralanabilir.

 

Tek alt forma standart özellikleri nelerdir ?

Müşteri tercihine göre terikoton ya da likralı kumaş

Tek alt formanın ön kısmında 2 adet cep bulunmaktadır

Tek alt formanın arka kısmında 1 adet cep bulunmaktadır

Bel kısmı: yüksek bel, lastik ve bağcıklıdır

Paça Tipi: Boru paçadır

Tüm forma gruplarımızda olduğu gibi nefes alan, kaliteli kumaş kullanılmıştır

Kumaş türü : ITC Terry-Cotton (terikoton) (Likralı özel seçim olmadığı sürece)

Kumaş Yapısı: %65 Polyster-%35 Cotton (Likralı özel seçim olmadığı sürece)

Pantolon paçası:  Overlok ile dikilmiş ve bitirilmiş olarak hazırlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR