1 2 3 4 >

Hemşire forması

Esen forma, hemşire forması kategorisinde çeşitli renk, desen ve tasarımlara sahip formaların üretimini gerçekleştirmektedir. İnternet sayfamızda bulunan tüm hemşire formalarının tasarım ve üretimi Esen forma tarafından gerçekleştirilmektedir. Yüksek kalite standartlarına uygun, antibakteriyel ve çeşitli testlerden geçmiş kumaşlar kullanılarak hazırlanan hemşire formalarımızı güvenle tercih edebilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Esen forma, satışını gerçekleştirmiş olduğu tüm hemşire forması modellerine; standarda uygun ve kaliteli kumaş garantisi vermektedir. Hemşire forması kategorimizde yer alan tüm ürünlerin iade ve değişim prosedürlerini hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirme garantisi sunmaktayız. Hemşire formalarınızı, uygun yıkama yönergelerine göre yıkadığınız zaman kullanım ömrünü arttırabilirsiniz.

 

Hemşire Formasında Kullanılan Kumaşlar

Kumaş özellikleri, üretilen formanın kalitesiyle birebir ilgilidir. Esen formanın kullanmış olduğu tüm kumaşlar; nefes alabilir yapıda, kurumların şartnamelerine uygun, uzun süreli kullanım ve yıkama gibi durumlarda deforme olmayacak yapıdadır. Terikoton (Terry cotton) kumaş ve likralı kumaş, en çok bilinen ve kullanılan kumaş türlerindendir. Likralı hemşire forması, fiyat olarak teri koton hemşire formasından daha yüksek olmakla birlikte, gerek elastik yapıda olması, gerekse rahatlığı sebebiyle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 

Hemşire Forması Fiyatları

Hemşire forması fiyatlarını etkileyen başlıca unsur; kullanılan kumaş özelliği ve müşterinin forma üzerine ekstra yazı, ünvan yazdırma talepleri olmaktadır. Esen forma olarak öncelikli hedefimiz ucuz fiyatlara, kaliteli kumaştan ürettiğimiz hemşire formalarını sağlık çalışanlarına sunmaktır. Satışını yaptığımız ucuz hemşire forması ürünlerimiz üzerinde gelen yıkama talimatlarına uygun olarak yıkama ve ütüleme yapıldığı zaman formanın daha uzun ömürlü olarak kullanıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Sağlık çalışanlarımızın yoğun temposu esnasında rahat hareket edebilmeleri ve verimli çalışabilmeleri için hemşire formalarının en üst kalite ve esneklik düzeyine sahip olması gerekmekte ayrıca formanın yapısı itibariyle ten ile uyum sağlaması hedeflenmektedir. Hemşire forması fiyatlarını belirlerken dikkate aldığımız husular başlıca olarak rahatlık, esneklik ve ekonomik olmasıdır. Hemşire forması kategorisinde satışını gerçekleştirmiş olduğumuz tüm formalarda ilk gözünüze çarpacak olan; ucuz fiyat, kaliteli ürün ve onlarca farklı renk, desen seçeneği olacaktır. 

Hemşire forması fiyatını etkileyen bir başka unsur ise formanın takım halinde satışının yapılması yanında tek üst veya tek alt olarak ta tercih edilebilmesidir. Farklı desen ve renk tercih eden kullanıcılar hemşire forması takımı almak yerine, kendi istedikleri desen ve renklerde farklı tercihlerde de bulunabilmektedir. Terikoton (Terry-Cotton) hemşire forması fiyatları genel olarak ucuz olmakla birlikte kullanıcı tercihine göre forma seçiminde alt pantolon terikoton, üst forma likralı olarak seçilebilmektedir. Likralı hemşire formasının fiyatı, terikoton hemşire formasına oranla daha yüksek olduğu için fiyatlarında değişiklik olabilmektedir. 

 

Toptan Hemşire Forması

Toptan hemşire forması fiyatları, perakende fiyatlarına göre daha ekonomik olabilmektedir. Özel hastane ya da Devlet hastanelerinin dönemsel olarak toptan hemşire forması ihtiyaçları olabilmektedir. Kurumların kendi belirlemiş olduğu renk ve desenler de hemşire formalarını kişiselleştirebilmekte ve talep doğrultusunda; garnili, biyeli ve isimli hemşire formaları üretimi de yapılabilmektedir. Hastanenin belirlemiş olduğu alım adetine göre fiyatlar daha uygun olabilmektedir.

 

 

Hemşire Forması Modelleri

Hemşire formaları, kadın, erkek ve unisex kalıpta üretimi yapılan, bir çok kullanıcı tarafından cerrahi forma ya da medikal forma olarakta bilinen ürünlerdir. Hemşire forması modelleri ise; formaların tasarım, renk ve kalıp olarak üretim aşamasında çeşitlendirilmesidir. Esen forma olarak ürettiğimiz eve satışını gerçekleştirdiğimiz başlıca hemşire forması modelleri; likralı, terikoton, desenli, sağlık bakanlığı hemşire forması modelleridir.

Yarasa kol hemşire forması modeli ve takma kol hemşire forması modeli olarak tek üst forma grubu özelliği bulunmaktadır. Sağlık çalışanlarının sıklıkla tercih ettiği bu hemşire forması modellerinde, standart olarak 3 adet cep bulunmaktadır. Etek kısmı olarak tabir ettiğimiz, formanın alt kısmında 2 adet cep ve formanın üst sağ ya da sol kısmında 1 adet cep bulunmaktadır. 

Takma kol hemşire forması modeli; üst hemşire forması kol parçaları olmadan kesim ve dikim işlemi yapıldıktan sonra, ekstra olarak kolların takılması ve dikilmesi sonucu hazı hale gelen hemşire forması modelidir. Bu modelde de, yarasa kol hemşire forması modelinde olduğu gibi cepler bulunmaktadır.

Esen forma tüm forma modellerini kendi bünyesinde ürettiği için; müşteri isteği doğrultusunda yeni hemşire forması modelleri ve tasarımları geliştirebilmekte ve kullanıcı isteğine göre ürünlerini özelleştirebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR